Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Claire Li

Telefon numarası : 86-15999718117

Naber : +8615999718117

Free call

MF Takım Eğitim Programı

May 25, 2023

hakkında en son şirket haberleri MF Takım Eğitim Programı

MF Takım Eğitim Programı

MF ekibi Ağustos ayında başarılı bir şekilde bir eğitim programı düzenledi, dahil olan tüm insanlar satış becerilerini geliştirdi ve ekip çalışması konseptini güçlendirdi, bu esnek bir ekip için çok önemli.

 

hakkında en son şirket haberleri MF Takım Eğitim Programı  0


Ming Feng aydınlatma projesi pazarlama ekibi, şirket tarafından kurulan ve yetiştirilen pazarlama ekiplerinden biridir.Grubun pazarlama yönetimi departmanı, insan kaynakları departmanı ile birlikte, savaşmaya ve kazanmaya cesaret eden merkezcil bir kuvvet pazarlama ekibi oluşturmak için, Huizhou "pazarlama" istasyonunu organize etti - 2019'da satış sekansına özel eğitim 3 Ağustos 2019'da Huizhou proje satış departmanında satış sekansı üzerine özenle hazırlanmış özel eğitim başarıyla gerçekleştirildi.

Grup pazarlama yönetimi departmanı 1 başkanı Xu Xiang ve eğitim müdürü Wu Wenzhu liderliğinde eğitim, Huizhou satış personelinin hedef duygusunu geliştirmeyi ve kariyerlerini netleştirmeyi amaçlayan kurs paylaşımı ve dışa dönük eğitim şeklinde gerçekleştirildi. geliştirme kanalları, grubun kültürel konseptini aktarır ve Huizhou pazarlama ekibinin uyum ve ekip çalışması becerisini geliştirir.

 

hakkında en son şirket haberleri MF Takım Eğitim Programı  1

 

3 Ağustos sabah saat 10: 00'da, tüm katılımcılar günlük eğitime resmi olarak başlamak için Huizhou Proje Ofisinde zamanında toplandılar.Eğitim dört aşamaya ayrılmıştır: "geçmiş ve şimdiki yaşam", "kültürel inanç", "terfi kanalı" ve "sistem sınırı", geliştirme faaliyetlerinin ortasına serpiştirilmiştir.

"Geçmiş yaşam ve şimdiki yaşam" modülünde, yönetici Wu, şirketin gelişimine, stratejik dağıtımına ve proje başarılarına genel bir giriş yapar, böylece satış üyeleri şirketin durumunu daha net bir şekilde anlar;

"kültürel inanç" modülünde, yönetici Wu, Jinghan çalışanlarının eylemlerini şirketin temel değerleri olan "doğruluk, sorumluluk, yenilikçilik ve işbirliği" ile birleştirerek canlı bir şekilde açıklıyor. Her katılımcı, Jinghan'ın kültürel kavramı ve halkın refahı faaliyetleri tarafından derinden etkilendi;

"terfi kanalı" sistematik olarak yetkinlik modelini, terfi kanalını ve satış personelinin niteliklerini tanıtır, bu da satış ekibi üyelerini kariyer geliştirme hedefleri, yolları ve yönleri hakkında daha net hale getirir;

"sistem sınırı", herkesi organize etmek için rehberli okuma kulübü biçimini alır Satış ekibinin üyelerinin gelecekteki işlerinde daha hedefli ve verimli olabilmeleri için satış departmanının her türlü kural ve düzenlemelerini okuyun ve paylaşın.Her türlü geliştirme oyunu "inovasyon ve işbirliği" teması etrafında yürütülüyor.

 

Üyeler, görevleri tamamlama sürecinde ekip çalışmasında inovasyon ruhunun ve işbirliği ruhunun önemini tam olarak anlar.Eğitimin ardından genel müdür Xu, Huizhou Satış ekibine kendi deneyimlerine dayanarak beklentisini ve nimetini dile getirdi.

Gelecekteki işlerinde öğrenmeye ve biriktirmeye devam edebileceklerini, birlik ve işbirliği ruhunu ilerletebileceklerini ve Huizhou Satış ekibi için daha parlak başarılar yaratabileceklerini umuyordu!Ayrıca Huizhou Satış ekibinin iyi sonuçlar elde etmek için tek yürek ve tek zihinle iniş çıkışlar yaşayabilir, ancak düşüşe geçemez, daha sert ve güçlü olmasını bekliyoruz!

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

mf_sales1@mingfeng-lighting.com
+8615999718117
15999718117
clairefighting
mf_sales1@mingfeng-lighting.com
86-15999718117
立即下载! 下载白皮书