Ana sayfa

Ming Feng Lighting Co.,Ltd.

iyi kalite sel ışık High power led satış için
iyi kalite sel ışık High power led satış için
Son 6 aydır MF-Claire ile çalışıyorum, Bayan Claire, bu süre boyunca tam bir işbirliği ve profesyonel eylem gösterdi ve kendisi ve MF şirketi ile ilgilendiğimiz için çok mutluyuz.

—— Ing. Ibrahim Amer-İspanya

Merhaba Claire bu mükemmel tekrar teşekkürler, İngiltere'nin büyüyen topluluğu arasında adınızı geniş ve geniş bir alana yaymış olacağım! Çok yardım ettin.

—— Tom Strichen --- İngiltere

MF gibi profesyonel bir tedarikçi ile çalışmak ve sizden en iyi hizmeti almak için büyük bir deneyimdi.

—— Shashi

60pcs daha 200W Pionner led ışıkları büyümek daha var, Bu lamba benim çiçek için iyi çalışıyor

—— Richard

MF LED aydınlatma ürünleri güvenilir bir tedarikçi olduğunu. Onu bilinen ve 2009 yılından bu yana fabrika satın var.

—— David Hale--ABD

MING FENG aydınlatma CO karşısında Professinonal.Allen gibi iyi insanlarla LTD şirketi özellikli. Çok etkilendim!

—— Florian - İngiltere

MING FENG için takım, büyük destek, özel otopark projesi kazanamayız mükemmel DIALUX simülasyon çok teşekkür gerekir.

—— Ricardo--Brezilya

Ben gerçekten MING FENG ile çalışmak istiyorum, kendi aydınlatma çözümü profesyonel hizmet ve güvenilir ürünler beni çok pazar kazanmak!

—— Thierry Baron - İngiltere

Ben sohbet şimdi

Ming Feng Lighting Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd.
Fabrika görüntüleme Fabrika görüntüleme Sales and After-Sales Team GM Office Research And Development Dept. Production Line Production Line Production Line Photometric Tester Reflow Soldering Machine
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : MF
No. Çalışanları : 100~300
Yıllık satış : 5.4-8.0 Million
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 80% - 90%
Ming Feng Aydınlatma Co, ltd önde gelen LED ışık ürün, Guangdong Eyaleti, çin. Ming Feng LED aydınlatma fabrikası LED İç Işık ve LED dış lamba üretir. LED iç ışık için, T8 LED Tüpler, LED aşağı ışıklar, LED Düz panel, Dış Mekan LED Işık için LED sel ışığı, LED yüksek defne aydınlatma, LED spor ışıkları ve bazı dış mekan LED peyzaj üretiyoruz Işık. Pazardaki satış hacmimizin hızlı büyümesi ile Ar-Ge'miz pazar taleplerini karşılamak için hızla büyüyor.

Ar-Ge ekibimiz 2014 yılından bu yana LED büyüme ışıkları tasarım araştırmasına başlıyor ve şimdi tam spektrumlu büyüme ışıklarında büyük performansa ulaşıyorlar. Bitkilerinizin watt başına 2,0 grama kadar hasat etmesine yardımcı olabilir.

Ming Feng Aydınlatma Co, Ltd fabrika 2009 yılında kurulan ve LED aydınlatma ürünleri ihraç büyük deneyime sahiptir. Biz pazar odaklı LED ışık ürün geliştirmek için LED aydınlatma alanında kendimizi adamak. Bununla gurur duyuyoruz, fabrikamız yüksek kalite standardı ile olağanüstü LED ışığı üretebilir.

Ana pazar Avrupa, Güney Amerika ve Kuzey Amerika'da. Fabrikamız Shenzhen limanı ve Guangzhou arasında bulur, fabrikamızı ziyaret etmek ve Shenzhen limanına dayanan dünyanın her yerine teslimat kabını kullanmak uygundur. Ming Feng Aydınlatma fabrikası tüm dünyadaki ortaklar için OEM hizmeti veriyoruz, Bizim LED ışık makul ve rekabetçi bir fiyata yüksek kalite standardında, tasarımcı ve mühendis zevkli tasarım ve mükemmel performans bizim LED ışık yardımcı olur.

Ming Feng Aydınlatma Co, Ltd sıcak tüm ortakları bizim fabrika ziyaret hoş geldiniz ve LED ışık fikirlerini paylaşmak. Ming Feng Aydınlatma fabrikası, LED ışığının mutluluğunu paylaşmak için her zaman yanınızda kalır, olağanüstü bir gelecek yaratmak için birlikte çalışalım.

İletişim bilgileri
Ming Feng Lighting Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. Claire Li

Tel: 86-15999718117

Faks: 86-0769-22036052

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

立即下载! 下载白皮书